Výroba nábytku

 

zakázková výroba nábytkuVýrobu interiérů realizujeme kooperací s renomovanými výrobci typového i atypického nábytku z laminovaných desek, nábytku dýhovaného, masívního i čalouněného. U materiálů samotných preferujeme kvalitu (plošný materiál od fy Kronospan nebo Egger, kování od fy Hettich, Blum nebo Hafele, pracovní desky od fy Max, Kronospan, Polyform nebo Technistone, keramické obklady od fy Rako i dalších především italských výrobců, podlahoviny různých druhů především od fy Kronospan, Allure, dveře od firmy Zlomek).

 

  • výroba dle náročnosti a dostupnosti materiálů trvá 4-6 týdnů
  • ve výrobě dodržujeme technologické postupy výrobců
  • zpracování je převážně prováděno na NC řízených strojích
  • nábytek je při expedici podroben výstupní kontrole a je kvalitně zabalen

 

Výroba nábytku z laminovaných desek - tyto plošné materiály zažívají v dnešní době různé modní vlny a není potřeba jimi opovrhovat, protože moderní povrchové folie jsou téměř k nerozeznání od materiálů přírodních a navíc jsou mechanicky odolnější. Jsou doplněny hranami ABS, které mohou mít dezén stejný nebo výrazně odlišný a tvořit estetický záměr. V kombinaci s kvalitním kováním má vysokou funkční hodnotu. Bohužel je degradován masovou produkcí obchodních center, kde je sledován jen jediný cíl a to je cena, přičemž to má za následek prudký pokles životnosti nábytku.

 

Výroba nábytku dýhovaného - se častěji uplatní u náročnějších zákazníků z vyššími estetickými nároky. Obecně je jeho výroba technologicky a časově náročnější a tudíž i cena tohoto nábytku je vyšší. U přírodních dýh lze na hrany použít buď stejná dýha nabo masivní nákližky, kde lze individuálně zvolit různé tvarování.

 

Výroba nábytku masívního - nejvíce používáme pro dětské pokoje, popřípadě na nábytkové solitéry a židle.

 

Pro výrobu nábytku čalouněného lze použít obrovskou škálu přírodních i syntetických materiálů, proto lze dodat v několika kvalitativních úrovních. Bezesporu doporučujeme na výběr kvalitní potahové materiály např. s aqua stop úpravou, které zajistí delší životnost.

 

I když dokážeme dodat nábytek v různých cenových úrovních, snažíme se vždy zákazníkovi vysvětlit pro a proti jednotlivých řešení v duchu rčení "nekupuj levně, když nejsi bohat" neboť jsme přesvědčení, že investovat do kvality se vyplatí.