Nejnovější realizace

Kuchyně byt Velké Losiny

Byt v lázeňských Velkých Losinách má z kuchyně krásný výhled na náměstí a lázeňský park. Kuchyně je spojena s obývacím prostorem, ve kterém je i jídelní stůl a tvoří spolu barevně u funkčně jeden celek. Právě od stolu je na park výhled. Použité výrazné lamino Oliva na frontových plochách je zvýrazněno šedým vinylem v barvě betonu a stejné lamino je zopakováno i v obýváku. Jídelní stůl a konferenční stolky jsou z masívní dubové dýhy v kombinaci s lakem v odstínu slonová kost. Tento odstín laku pak navazuje na interierové a vstupní dveře. Součástí rekonstrukce bytu byla i malá pracovna a velká koupelna včetně finské sauny - tyto fotky můžete rovněž najít v příslušné sekci realizovaných akcí.

Kuchyně byt Brno Heyrovského

Po rekonstrukci bytového jádra, podlah a dveří se majitelé panelového bytu v Brně rozhodli pro další etapu rekonstrukce - kuchyni. Na panelák prostorná místnost pojmula kuchyni i jídelní stůl pro 4osoby v černo/bílém designu. Zvláštností kuchyně je fotosklo na míru s motivem nočního velkoměsta.

Kuchyně byt Rajhrad

Moderní rozsáhlá bytová novostavba na kraji Rajhradu byla sice těsně před dokončením okolí, nicméně montáž kuchyně mohla v dokončeném bytě proběhnout. Světlý odstín dvířek kontrastuje s tmavou deskou zad a pracovní plochy v kombinaci s nerezovými spotřebiči, které budou doplněny ještě o volně stojící lednici rovněž v barvě nerez. Velikost prostoru nabízela v kuchyni návrh ostrůvku pro přípravu jídel tak, aby hostitel mohl být v kontaktu s hosty. Pro dostatek a pohodlný přísun ingrediencí jídel byl ostrůvek ozvláštněn místem pro osázení bylinek.