Nejnovější realizace

Kuchyně byt Brno Řípská

Kuchyně byt Brno ŘípskáNovostavba v bytovém komplexu na Řípské má nezvyklou dispozici. V kuchyni dominuje kryt stupaček, který byl obložen laminem v dekoru pracovní desky. Odstín dřeva dubu doplňuje jednobarevný odstín světle šedé barvy na dvířkách. Samozřejmostí jsou kvalitní spotřebiče, kování a dostatek světla na pracovní desce u něhož lze měnit jeho intenzitu.

Kuchyně RD Rosice

Kuchyně RD RosicePo delší době se nám podařilo realizovat kuchyni v jiném odstínu než "bílém" Wink. Korpusy s dvířky jsou laminu North wood od Krono a pracovní deska v odstínu mramor šedý Almavi od Eggeru. Hloubky desky 90cm na poloostrůvku vytváří dvě místa pro přisednutí a odděluje kuchyňský kout od obývací části. Spodní dvířka s úchytkami jsou osazeny kvalitními plnovýsuvy s tlumeným dojezdem a skříňky horní jsou řešeny bezúchytkově s kováním Tip-on. Na straně s varnou deskou dominuje široký 90cm odsavač a na druhé straně s dřezem bude dominovat vedle kuchyně americká lednice v nerezové barvě.

Kuchyně RD Čebín

Kuchyně RD ČebínMalý rodinný dům v obci Čebín, ale disponující prostornou obývací částí byl vybaven výraznou červeno/bílou kuchyní s ostrůvkem jako náhrada za původní "provizorní" kuchyni rovného tvaru. Obklady, malbu a elektroinstalaci zvládl majitel domu sám a teprve pak přišla řada na samotnou kuchyni a za tři dny bylo hotovo. Množství úložných prostor v kuchyni ještě násobí komora vedle bílé skříňky na pracovní desce, která má integrované dveře v designu dvířek kuchyňských.

 1. Jméno*
  Prosím, uveďte své jméno.
 2. E-mail*
  Neplatná e-mailová adresa.
 3. Telefon*
  Uveďte své telefonní číslo.
 4. Zpráva
  Neplatný Vstup
 5. Ověření*
  Ověření
  Neplatně opsaný kód.
 6.